Zvýšte výkonnosť pozorovaním svojich dát.

Doteraz ste dáta zadávali, teraz ich začnete využívať vo svoj prospech.

Jednoduché vyhodnotenie dát

Opakujúce ručnú prácu nahradíme automatickými výpočtami. Vaše reporty tak budú aktuálne až 8-krát denne. A čas strávený vytváraním reportov, teraz venujte interpretácii výsledkov.

Grafické reporty na podporu rozhodovania

Využívame historické dáta k tomu, aby sme zobrazili vývoj a pomohli predikovať situáciu do budúcna a rôzne grafické úpravy, aby ste situáciu vyhodnotili v čo najkratšom čase. Máte tak jednoducho po ruke medziročné porovnanie sledovaných ukazovateľov.

Sada šablón ihneď na použitie

Prvé reporty z Pohody uvidíte už o pár dní, a tak bude nasadenie reportov vo vašej firme významne rýchlejšie. Sada šablón obsahuje reporty o hospodárskom výsledku, banke, pokladni, pohľadávkach a záväzkoch.

Napojiteľné na rôzne zdroje dát

Každý deň produkujeme všetci veľké množstvo dát, či už v ekonomickom systéme alebo v Exceli. Vaše reporty môžu byť z rôznych zdrojov dát. Záleží, čo potrebujete vyhodnocovať. Môžu to byť dáta z ekonomického systému Pohoda, Prosper, Helios, ale aj .xlsx, .CSV, Facebook, Google Analytics, MySQL, aj.

Upraviteľné na mieru

Sadu šablón považujte za štartovaciu čiaru, od ktorej sa odpichnúť. Jednoducho tak zistíte, čo sa s Power BI dá sledovať. Náklady a výnosy, neuhradené pohľadávky sleduje každá firma. Niektorí len z iného uhla pohľadu (napr. Zákazky, strediska). A tak nie je nutné vytvárať report od začiatku, ale môžete rozšíriť už pripravenú sadu šablón.

Dostupné odkiaľkoľvek s možnosťou riadenia prístupu Apple, Android, Windows

Reporty sú dostupné na telefóne, v tablete alebo na počítači. Všetky platformy (Apple, Android, Windows) sú podporované. Zároveň je možné obmedziť prístup užívateľov či skupine používateľov na úrovni rolí alebo reportu.

kontaktní formulář
  • Power BI je sada nástrojov na podnikovú analýzu, ktoré vám poskytnú prehľad o celej vašej organizácii. Pripojte stovky rôznych zdrojov dát, zjednodušte spracovanie dát a okamžite ich analyzujte.
  • Vytvárajte prehľadné reporty a ľahko ich distribuujte cez web a mobilné zariadenia. Každý si môže ľahko vytvárať personalizované prehľady s jedinečným komplexným pohľadom na svoje podnikanie.
  • Ľahko škálovateľné naprieč organizáciou, so zabudovanou správou užívateľských práv a bezpečnostnou ochranou.
Úspory a návratnosť iPodniku

Overená technológia Power BI

Power BI poskytuje užívateľom prístup k dátam, štatistikám a neprebernému množstvu možností vizualizácie dát v modernom riešení cloudu Microsoft. Nechajte vašich zamestnancov vizuálne analyzovať dáta. Rýchlo objavte extrémy, identifikujte príčiny a následky, aby ste sa mohli lepšie a rýchlejšie rozhodovať. Súčasne generujte presne formátované zostavy, ktoré vaša firma v danú chvíľu potrebuje. Budete mať možnosť spoľahlivo pripojiť aj stovky užívateľov, pretože Power BI je osvedčené riešenie pre firmy všetkých veľkostí.

Okamžité lokálne riešenie pre reporting

Aplikujte pravidlá užívateľských prístupov presne podľa vlastných potrieb, Power BI je pripravené na akúkoľvek situáciu. Upravte si podnikový reporting podľa vlastných potrieb s lokálnym riešením a distribuujte vaše reporty priamo za vašim firewallom.

Pripravený na decentralizovaný zajtrajšok

Postavte si svoju infraštruktúru pre reporting priamo u vás s istotou, že je súčasťou komplexného riešenia pripraveného pre cloud. Začnite používať Power BI ešte dnes - s istotou kompatibility Power BI v cloude.

Vyberte si jeden z nasledujúcich plánov Balíček
Lite
Balíček
Pohoda

Licencie Power BI Pro

Hotové reporty zdarma

Napojenie na DB ekonomického systému zdarma

Vytváranie vlastných reportov

Nástroj na editovanie zdarma

Konzultace

ÁNO
Podľa rozsahu

ÁNO
Podľa rozsahu

19 € / užívateľ
bez DPH / mesiac
Mám záujem
40 € / užívateľ
bez DPH / mesiac
Mám záujem

Kontaktujte nás

iPodnik respektuje a je v souladu s GDPR. Data, která nám zašlete prostřednictvím kontaktního formuláře využijeme pouze pro zjištění Vašich potřeb a vytvoření nabídky našich služeb. Pro zákazníky ve Slovenské republice budou údaje z kontaktního formuláře předány společnosti S4B s.r.o., která je oficiálním zastoupením společnosti iPodnik cloud s.r.o. na Slovensku, aby Vás mohli kontaktovat a domluvit rozsah a nabídku pro Vás. Bez Vašeho souhlasu Vaše údaje jinak zpracovávat nebudeme.