Navigace

Cloud na mieru

Riešenie pre náročných klientov,
ktorí vedia, čo chcú.

ZÍSKAJTE CLOUD NA MIERU

Mám záujem

Hlavné výhody individuálneho riešenia

  • Certifikovaná a odborná podpora vám je k dispozícii na telefóne aj e-maile 24/7 v rámci ceny.

  • Všetky vaše dáta vám presunieme na server a odovzdáme vám 100% funkčné prostredie.

  • Vaše dáta zálohujeme každý deň a ich zálohu držíme minimálne 90 dní. Navyše je možné zálohovať aj na vaše úložisko.

  • U nás máte nárok na posledné verzie používaného softvéru od spoločnosti Microsoft.


Dedikované riešenie

Má vaša firma špecifické požiadavky na hardvérovú konfiguráciu a nastavenie vlastného fyzického servera, ktorý má byť výkonný a bezúdržbový? Potrebujete možnosť administrátorských zásahov do operačného systému alebo vlastné Active Directory? iPodnik pre vás pripraví individuálne riešenie postavené na mieru v rámci nášho českého dátového centra, s českou 24/7 technickou podporou a garantovanou dobou opravy hardvéru do 90tich minút.

CHCEM VIAC INFROMÁCIÍ
ipodnik-dedicated-server

Azure cloud

Hľadáte riešenie, ktoré je rýchlo škálovateľné a zvláda okrem Windows Servera viac platforiem? iPodnik pre vás pripraví riešenia v Azure zodpovedajúce potrebám vašej spoločnosti – pomôžeme vám s migráciou, prenosom dát a poskytneme slovenskú technickú podporu. Služby platíte podľa reálneho využitia výkonu alebo kapacity. Azure AD, MFA a integrácia so službami Microsoft 365 je samozrejmosťou.

CHCEM VYSKÚŠAŤ
ipodnik-sluzby-azure1

Hosting Microsoft SQL Servera

Máte už vlastné serverové riešenie, ktorého sa nechcete vzdať, ale potrebovali by ste väčší výkon pre vašu databázu alebo nemáte na správu databázy dostatočné know-how? SQL Server ponúka takmer nevyčerpateľný výkon pre vaše neustále rastúce databázy. U nás si môžete vybrať z riešenia SQL Servera vo variante Express alebo Standard s individuálnym nastavením výkonu či nastavenia. Databáza je dostupná 24/7, zaistíme jej údržbu a monitoring. Migrácia dát je súčasťou služieb.

CHCEM VÝKON
ipodnik-logo-SQL-server

Server Housing

Naozaj sa nechcete vzdať svojho fyzického servera? My to rešpektujeme a radi vám zaistíme hosting servera v našom dátovom centre. Tým si zaistíte dostupnosť 99,9%, najvyššiu možnú mieru zabezpečenia v rámci TIER III dátového centra, profesionálny monitoring a údržbu alebo možnosti rozšírenia svojho riešenia našimi ďalšími cloudovými službami

CHCEM VEDIEŤ VIAC
ipodnik-server-housing

Skúsenosti zákazníkov s našimi službami.

Čo o nás hovoria naši zákazníci?


Napište nám. Ozveme se vám co nejdříve.

Podľa vašich potrieb vám odporučíme riešenie na mieru.

TeamViewer Pre Windows Pre MAC

+420 222 300 800 info@ipodnik.sk

cs sk