Navigace

Ako hodnotí spoločnosť Profivoda naše služby?

Ako hodnotí spoločnosť Profivoda naše služby?

Zákazník, ktorý sa rozhodol presunúť svoju POHODU do cloudu od iPodniku, sa s nami podelil o svoje skúsenosti a poskytol cenný pohľad nato, prečo sa rozhodol pre túto zmenu. V tomto článku sa dozviete, ako prebiehal proces migrácie a aký má názor na poskytované služby.

Tento príbeh začína prvým impulzom, ktorým bola potreba kvalitného a funkčného účtovného systému, a pokračuje tým, ako sa zákazník dozvedel o službách spoločnosti iPodnik, od realizácie až po dlhodobú spoluprácu. Popisuje, aký bol prenos ich programov do cloudu, vrátane príprav a času, ktorý tento proces vyžadoval, a končí hodnotením nepretržitej podpory a celkovou spokojnosťou so službami. Zákazník svoje skúsenosti zhrnul s presvedčením, že by služby iPodniku odporučil aj ďalším záujemcom.

Čo bol impulz pre váš záujem o hostované produkty firmy iPodnik?

Prvým impulzom bolo hľadanie kvalitného a fungujúceho účtovného systému. Ďalším impulzom bolo aj to, že sme nemali dostatočne dobre pokryté IT pre našich zamestnancov.

Ako ste sa dozvedeli o našich službách a akým spôsobom ste nás oslovili?

Bola to kombinácia. Recenzie, odporúčania a následný hovor, na základe ktorého sme to celé odštartovali obchodným stretnutím a následne zahájili najprv pilotnú a potom dlhodobú spoluprácu.

Popíšte proces migrácie vašich programov do cloudu a ako dlho tento prechod trval.

Najdlhšie trval proces príprav, ale samotná migrácia už bola otázkou pomerne krátkej doby. Samotné zavedenie, odladenie a plne využiteľné používanie bolo v rádoch dní až týždňov naprieč celou firmou. Niekto sa zžil hneď, pretože systém poznal z predchádzajúceho zamestnania.

Využili ste našu 24/7 podporu počas prevádzky a boli ste spokojní s riešením vašich požiadaviek?

Vzhľadom na naše fungovanie využívame podporu primárne v pracovnej dobe. Všetky naše otázky a požiadavky sú riešené v krátkej dobe a sme s reakčnou dobou spokojní.

Mohli by ste na základe vašich skúseností odporučiť naše služby ostatným, ktorí uvažujú o používaní programov Stormware v cloude?

Úplne určite a otvorene môžeme služby odporučiť.

TeamViewer Pre Windows Pre MAC

+420 222 300 800 info@ipodnik.sk

cs sk