Navigace

MC účetnictví a daně

MC účetnictví a daně

V čom je MC výnimočné oproti iným účtovným firmám?

Nie sme obyčajní účtovníci, ktorým na konci každého mesiaca pošlete doklady, oni vám povedia, koľko máte zaplatiť DPH a tým to končí. Naša práca tu ešte len začína, pretože spracovať podklady k DPH je základ, ktorý by mal urobiť každý účtovník. Naším cieľom je, aby klient mal každý mesiac prehľad o tom, ako jeho firma funguje, aké má hospodárske výsledky, poradiť mu (analyzovať) stratové oblasti jeho podnikania atď. Skrátka, aby riadili svoju firmu na základe čísel, ktoré my im dodáme. Pre nás je najdôležitejšie, aby klient prosperoval.

Situácia: Problém externých účtovníkov

Široká klientela podnikajúca v rôznych odvetviach s rozdielnymi potrebami. Ako externá účtovná firma, ktorá nesedí „in-house“ s klientmi, sme potrebovali také riešenie, ktoré by nám umožnovalo v kľude robiť našu prácu a zároveň, ktoré by umožnovalo klientovi kedykoľvek sa do účtovníctva pozrieť, aby mal prehľad nad svojou firmou.

Riešenie: Online prístup do ekonomického systému

Toto úskalie nám pomohla vyriešiť spoločnosť iPodnik. Kedykoľvek a kdekoľvek má účtovník alebo klient so sebou notebook, či tablet s pripojením k internetu, môže nahliadať do účtovného systému online.

Dôvody pre iPodnik: Odborná podpora, rýchlosť, istota

Najprv sme zvažovali obstaranie vlastného servera a súvisiacich zariadení i služieb. Došli sme ale k záveru, že takéto riešenie, by sa nám neoplatilo, a to nielen z hľadiska jednorazovej investície do servera a jeho nastavenia, ale aj následnej údržby servera a podpory. Nehľadiac na to, že po pár rokoch by sme museli kupovať nové servery a starať sa o ne. Chceme sa primárne sústrediť na náš „core“ business a toto nechať odborníkom na IT.

S iPodnikom sme dostali istotu, že keď sa niečo stane, alebo niečo nefunguje, tak stačí kedykoľvek zdvihnúť telefón a zavolať na zákaznícku linku, kde sedia preškolení odborníci, ktorí vždy radi poradia.

TeamViewer Pre Windows Pre MAC

+420 222 300 800 info@ipodnik.sk

cs sk